Informacje, ogłoszenia i komunikaty wszelkie

Wydarzenia i repertuar Kina za Rogiem Cafe, 21-27.10.

Dzień Dobry

Przesyłamy repertuar kinowy i plan wydarzeń w  Kinie za Rogiem Café w Rzeszowie (ul. Świętego Mikołaja 6). Załączamy również informacje prasowe ze szczegółami oraz grafiki.

UWAGA! Pragniemy poinformować, że od 1 września zmieniły się godziny otwarcia Kina za Rogiem Café  :)

Wtorek - Niedziela 10-20

W razie pytań prosimy o kontakt lub odwiedzenie strony www.kzrcafe.pl

Karolina Marciszewska

Dyrektor Artystyczny

23.10 10:30 FILMOWE PRZEDSZKOLE - Pamiętniki Florki

Spotkania stworzone z myślą o dzieciach w wieku od 2 do 5 lat, które w Kinie za Rogiem odkryją magię kina i radość ze wspólnego oglądania filmów.

Będziemy oglądać kilkuminutowe bajki przeznaczone dla najmłodszych oraz wspólnie się bawić pod okiem animatorki.

Cena biletu: 10 zł od osoby. Wymagana rezerwacja miejsc.

Obejrzymy kilka odcinków bajki “Pamiętniki Florki”

• Jeziorko
  • Cień
  • Skarby

25.10 18:00 KOBIETA W ROLI GŁÓWNEJ - Spotkanie z naturopatą i film “Szarlatan”

Zioła - szarlataneria czy zapomniane i skuteczne metody leczenia wielu chorób. Spektakularne przypadki, choroby uznawane za nieuleczalne czy autoimmunologiczne. Podczas najbliższego spotkania dla Pań, z cyklu "Kobieta w roli głównej" - 25.10 o 18:00 - naszą gościnią będzie Agnieszka Trojnar, naturopata, pasjonatka ziół i naturalnych metod leczenia, właścicielka Zielarni i Gabinetu Zdrowia ZiołoMed, która opowie o skuteczności odpowiednio dobranej kuracji.

Po spotkaniu rozlosujemy upominki wśród Uczestniczek, a następnie obejrzymy film Agnieszki Holland "Szarlatan".

Przyjdź z mamą, przyjaciółką, siostrą.