Zapraszamy do wyjazdu na narty i snowboard do Austrii

KOMUNIKAT !!!!!!!!!!!!!!

Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Uniwersytetu Rzeszowskiego, Samorząd Studentów UR  oraz Centrum Sportu i Rekreacji UR zapraszają na narty i snowboard do Austrii.

1. Termin: 13 – 22 marca 2015 r.
  2. Miejsce: St.Oswald / Bad Kleinkirchheim - Austria
  3. Noclegi: Apartamenty w St.Oswald  2, 4 i 6 osobowe – komfort, z pełnym wyposażeniem kuchennym ( www.oswaldeck.at )
  4. Koszt: 1690 zł

W cenie: noclegi, skipass – 6 dniowy SKI ARENA ( 103 km tras narciarskich łącznie, niebieskie – 18 km, czerwone – 77 km, czarne – 8 km, 15 wyciągów talerzykowych, 7 wyciągów krzesełkowych, 4 kolejki linowe www.bergfex.pl/badkleinkirchheim ), przejazd autokarem kl.LUX,  ubezpieczenie PZU Sport ( wskazane posiadanie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego EKUZ ), taksa klimatyczna i sprzątanie końcowe, szkolenie narciarskie i snowboardowe dla początkujących i zaawansowanych.

Uwaga:
1. Istnieje możliwość korzystania z wyżywienia ( śniadania i obiadokolacje ) w cenie 25 euro od osoby na dzień, w Feriendorf Kirchleit'n St.Oswald.
2. Wstęp na baseny termalne w Bad Kleinkirchheim - Austria (Roemberbad, St. Kathrein, Termy Rzymskie - Romanum Maximum Noricum) - 50% ulgi

Informacje szczegółowe: mgr Adam Maryniak tel. 501 045 646 e-mail: adam.maryniak@interia.pl

Zapisy wraz z wpłatami do dnia 30 stycznia 2015 r.
SSiA UR ul. Cicha 4 DS "FILON" / parter / u Pani Anety Bytnar
lub na konto nr: 51 8642 1126 2012 1124 7588 0004 z dopiskiem  "AUSTRIA SKI 2015"

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA !!!!!!!!!!!!!!!!!

ZAPRASZAMY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Z NAMI NAPRAWDĘ WARTO !!!!!!!!!!!!!!!!!